freightliner cascadia-126 Tandem Axle Sleepers For Sale
All Inventory | Tandem Axle Sleepers | freightliner Tandem Axle Sleepers | freightliner cascadia-126 Tandem Axle Sleepers
2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper – Double Bunk | DD15 400HP | DT12 Automatic | Fleet Maintained
This 2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper is a reliable and efficient truck built to handle demanding over-the-road operations while providin...
| Stock # | #3278 |
|---|---|
| Mileage | 606,225 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Detroit DD15 (400hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 223" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2021 Freightliner Cascadia 126 Sleeper – Double Bunk | Cummins 450HP | Eaton 12-Speed Automatic | Fleet Maintained
This 2021 Freightliner Cascadia 126 Sleeper is built for dependable long-haul performance, efficiency, and driver comfort. Powered...
| Stock # | #8362 |
|---|---|
| Mileage | 671,252 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton ENDURANT 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper – Double Bunk | DD15 455HP | DT12 Automatic | Fleet Maintained
This 2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper is a reliable and efficient truck built for long-haul performance and driver comfort. Powered by th...
| Stock # | #8697 |
|---|---|
| Mileage | 646,314 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper – Double Bunk | DD15 455HP | DT12 Automatic | Fleet Maintained
This 2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper is built for efficiency, reliability, and driver comfort, making it an excellent choice for long-ha...
| Stock # | #8698 |
|---|---|
| Mileage | 656,298 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper – Double Bunk | DD15 455HP | DT12 Automatic | Fleet Maintained
This 2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper is a dependable and fuel-efficient truck designed for long-haul performance and driver comfort. Equ...
| Stock # | #8696 |
|---|---|
| Mileage | 682,652 |
| Cab Style | Double Bunk |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper – Double Bunk | DD15 455HP | DT12 Automatic | Fleet Maintained
This 2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper is a dependable and efficient truck designed for long-haul operations and driver comfort. Powered b...
| Stock # | #8703 |
|---|---|
| Mileage | 682,930 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper – Double Bunk | DD15 455HP | DT12 Automatic | Fleet Maintained
This 2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper is built for reliability, efficiency, and long-haul performance. Equipped with the trusted Detroit ...
| Stock # | #8705 |
|---|---|
| Mileage | 665,996 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper – Double Bunk | DD15 455HP | DT12 Automatic | Fleet Maintained
Take your fleet or owner-operator business to the next level with this reliable 2020 Freightliner Cascadia 126 Sleeper, built for efficiency, c...
| Stock # | #8682 |
|---|---|
| Mileage | 694,235 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 227" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |





